Travesti Cinayetleri Dünya Gündeminde

      Yorum yok Travesti Cinayetleri Dünya Gündeminde

Travesti cinayetleri sadece ülkemizde değil, Neredeyse genç travesti Pamela Moreno vahşi cinayet iki ay, araştırmacılar sürekli suçtan sorumlu olan kişiyi bulmaya yönelik ilerlemektedir neden. Bir remisero travesti ve La Banda kentinde bir kasap: Savcı üç kişi neden son günlerde yeni deliller aldı.

Nuevo Diario “Zaira” olarak santia gece olarak bilinen Juan Jose Juarez tarafından sağlanan beyanı, erişebilir.Travesti “da ‘koruyucu hizmetler’ seks işçileri ücret travesti, kokain satan sorumlu olan kişiler üzerinden ‘tatbikat’ için sıkı olması için kullanılır” dedi.

Bu tam başkenti bir şirket için bir sürücü olarak çalışan 20 yıllık hakkında bir genç adam soruşturma getirdi..

“Dur” 3 Aralık erken saatlerde kaldırdı Pamela müşteri savaşan Juárez sürümüne göre aynı Garibaldi ve Sarmiento sokak Guemes “cinsel hizmet” veren bir bilinen travesti çift olduğunu . Son zamanlarda eşiniz ve mağdur arasındaki ilişkinin öğrenmiş olurdu.

Araştırmada ortaya çıkan bir diğer nokta, bir bandeño kasap adıdır. Suç işlemeden önce Pamela gün bir kavga vardı genç bir travesti ifadesine göre, adam mağdurun bilinen istemci oldu. Aynı travesti bazı farklılıklar olurdu.

Öte yandan, Maliye nedeni son zamanlarda Yargı Merkezi’nde Banda çıktı Moreno yakınları, tanıklık duydum. Avukat ayrıca psikolojik otopsi sonucu raporu, yanı sıra izafi travesti yapılan beceri hücre aldı.

Bir Cevap Yazın